chňapka BA 27x17cm COOK IV s magnetem (2ks) mix dekorů
Kód: MA-287702
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Chňapka BA, 27 x 17 cm, COOK IV, s magnetem (2 ks) mix dekorů. MT173-CE-C rozměry: 27 x 17 cm materiál: bavlna mix dekorů chňapky jsou dodávány v páru Sada kuchyňských chňapek COOK s magnetem pro snadné zavěšení. Chňapky jsou nepostradatelnými pomocníky při pečení i vaření, neměly by tedy chybět v žádné kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022619568 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 1,428 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
