chňapka BA 27x17cm mix dekorů
Kód: MA-327296
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Chňapka BA, 27 x 17 cm, mix dekorů. rozměry: 27 x 17 cm materiál: bavlna Bavlněná kuchyňská chňapka v mixu dekorů. Chňapky jsou nepostradatelným pomocníkem při pečení i vaření. Neměly by proto chybět v žádné kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022622667 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,057 kg |
| Objem přepravní: | 0,462 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 1,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
