chňapka BA s magnetem/poutkem mix motivů
Kód: MA-280153
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Chňapka BA, s magnetem / poutkem, mix motivů. rozměry: 26 x 17 cm materiál: bavlna balení 1 ks mix motivů Chňapka je nepostradatelným pomocníkem při pečení i vaření, neměla by tedy chybět v žádné kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8590786229785 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 1,7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,058 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,7514 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
