chňapka BA/teflon s magnetem/poutkem, mix (2ks)
Kód: MA-280107
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Chňapka BA / teflon s magnetem / poutkem, mix (2 ks). rozměry: 26 x 17 cm materiál: bavlna, teflon balení - pár (2 ks) mix moivů Chňapka je nepostradatelným pomocníkem při pečení i vaření, neměla by tedy chybět v žádné kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8590786229730 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,108 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,768 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
