chňapka PES 27cm SOLID mix barev (2ks)
Kód: MA-327285
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada kuchyňských chňapek SOLID, 2 ks. Chňapky se staly nepostradatelným pomocníkem při pečení i vaření. Neměly by proto chybět v žádné kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022622674 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,0195 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 1,4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
