chňapka PES 27x17cm s poutkem (2ks) mix motivů
Kód: MA-287743
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Chňapka .PES 27 x 17 cm, s poutkem (2 ks) mix motivů. MT173-CE-P rozměry: 27 x 17 cm materiál: polyester mix motivů pár Sada kuchyňských chňapek je nepostradatelný doplněk, bez kterého se neobejde žádná domácnost. Neměly by proto chybět v žádné kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022619582 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 1,664 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
