chňapka PES/BA 30cm DENIM ŠE s poutkem
Kód: MA-287381
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Chňapka PES / BA, 30 cm, DENIM, šedá, s poutkem. MT002-PSP výška: 30 cm materiál: 85 % polyester 15 % bavlna barva: šedá Kuchyňská chňapka DENIM Grey je nepostradatelným pomocníkem pro nejrůznější využití v kuchyni. Neměla by proto chybět v žádné kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022619575 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Objem přepravní: | 0,81 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
