chňapka PES/teflon 27x17cm BBQ
Kód: MA-327236
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
chňapka PES/telon BBQ Rozměr: 27x17cm Materiál: PES/teflon Grilovací a kuchyňská chňapka HAPPY GREEN s teflonovou povrchovou úpravou. Rozměr: 27 x 17 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022622650 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,077 kg |
| Objem přepravní: | 0,462 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 1,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
