CIF krém 500ml CITRUS
Kód: MA-822376
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
CIF krém 500 ml, CITRUS. objem: 500 ml Řada krémových čistících přípravků Cif se vyznačuje vysokou účinností, ale zároveň šetrností k čištěnému povrchu. Cif je tak jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku. Aktivní látky přípravku proniknou hluboko do skvrn a dokáží tak odstranit i tu nejzašlejší špínu. Možnosti využití v domácnosti jsou překvapivě velmi široké. Mezi povrchy, které Cif krém lehce vyčistí, patří hliník, smalt, kov, sklokeramika, nerez, mramor, keramika, plast, laminát, podlahové PVC, a mnoho dalších.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 5000186735012 |
| Hloubka přepravní: | 4,9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,55 kg |
| Objem přepravní: | 0,920808 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7,2 cm |
| Výška přepravní: | 26,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
