čistič lisu na česnek 12cm PH (10ks)
Kód: MA-210015
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměr: 12 cm materiál: plast Čistič perfektně vyčistí všechny otvory v lisu česneku a tím zabrání zasychání zbytku česneku v otvorech. Čistící bodlinky přesně odpovídají dírkám na lisu. Stačí pouze 1x proštouchnout a je vyčištěno.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590280001344 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,042 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Objem přepravní: | 0,42 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | lis na česnek |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
