čistič na silně znečištěné podlahy koncentrát 1l 41418 LEIFHEIT
Kód: MA-354553
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Čistič na silně znečištěné podlahy, koncentrát, 1 l, 41418, LEIFHEIT. objem: 1 l Určeno pro mytí silně znečištěných povrchů jako jsou dlažby nebo kámen. S lehkostí odstraní zašlou špínu. Koncentrát - stačí malé množství prostředku pro ideální účinek. Uzávěr s bezpečnostní pojistkou pro děti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| EAN: | 4006501414182 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,084 kg |
| Objem přepravní: | 1,458 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
