čistič na žaluzie mikrovlákno 41316 LEIFHEIT
Kód: MA-354018
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Čistič na žaluzie mikrovlákno, 41316, LEIFHEIT. rozměry: 9 x 2,5 cm Pro všechny typy žaluzií. Pro suché i mokré čištění. Speciální mikrovlákno přitahuje a zachycuje všechny nečistoty. Záruka 3 roky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 4006501413161 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,085 kg |
| Objem přepravní: | 0,525 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
