čistič SANN PROFI Čistá keramická deska 200ml
Kód: MA-424212
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Čistič SANN PROFI Čistá keramická deska 200 ml. objem: 200 ml - speciálně vyvinuté složení pro odstranění přetrvávajících připálených míst a zaschlých nečistot z povrchu keramické varné desky - bezpečný pro čištěný povrch – neobsahuje abrazivní částice - účinnost čištění zvýšena složkou z borovicové pryskyřice - efektivní při používání - není třeba používat abrazivní houbu - příjemná pomerančová vůně Dokonale odstraňuje ta nejodolnější připálená místa a obnovuje lesk sklokeramické varné desky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5904941842154 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem: | 0 l, 200 ml |
| Objem přepravní: | 0,7828 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 10,3 cm |
| Výška přepravní: | 19 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | kuchyně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
