čistič SANN PROFI Čistá zámková dlažba 1l
Kód: MA-424195
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Čistič SANN PROFI Čistá zámková dlažba 1 l. objem: 1 l - speciálně vyvinutý prostředek – odstraňuje olej, maziva, saze a další nečistoty - ideální pro dlažební kostky, beton, dlažbu a přírodní kamenné povrchy - zlepšuje strukturu povrchu a obnovuje přirozenou barvu - intenzivní, hluboce penetrační prostředek k čištění dlažebních kostek Ideální rovněž pro čištění dlažby, přírodního kamene a betonových povrchů. Okamžité a účinné, udrží povrch čistý po dlouhou dobu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904941842024 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 1 kg |
| Objem: | 1 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,2512 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 13,4 cm |
| Výška přepravní: | 24 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
