čistič SANN PROFI Čisté spáry 500ml
Kód: MA-424206
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Čistič SANN PROFI Čisté spáry 500 ml. objem: 500 ml - speciálně vyvinutý čistič spár na stěny a podlahy - neobarví tmel na obklady – obnovuje původní vzhled Odstraňuje mastnotu, rezavé šmouhy a vápencové usazeniny, vodní skvrny a další odolné nečistoty. Okamžité a účinné ve vnitřních i venkovních prostorách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904941841935 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 4,8 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,5 kg |
| Objem: | 0 l, 500 ml |
| Objem přepravní: | 1,17744 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 22,3 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | koupelna |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
