čistič SANN PROFI Čistý náhrobek 500ml
Kód: MA-424219
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Čistič SANN PROFI Čistý náhrobek 500 ml. objem: 500 ml Intenzivní, hloubkově penetrační prostředek pro důkladné čištění náhrobků a povrchů ze žuly, granitu a přírodního kamene. Dokonale odstraňuje stopy parafínu, usazeniny, rzi a další odolné nečistoty, včetně mechů a lišejníků a zelený povlak. Nezanechává skvrny ani šmouhy. Zvýrazňuje strukturu povrchu a obnovuje původní vzhled.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904941841676 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 4,8 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,5 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,188 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 22,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
