čistič SANN PROFI Odstraňovač skvrn na koberce 500ml
Kód: MA-424187
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Čistič SANN PROFI Odstraňovač skvrn na koberce 500 ml. objem: 500 ml - specializovaný prostředek na odstranění odolných skvrn a nečistot z koberců, rohožek, textilních rohožek a čalounění - vhodné pro výrobky ze syntetických vláken a přírodní vlny - účinně odděluje nečistoty od tkaniny - speciálně navržené složení obnovuje přirozené barvy vyčištěné látky - bezpečný - neobsahuje žíravé látky Úspěšně odstraňuje skvrny od červeného vína, čaje, kávy, šťávy, oleje a mastnoty. Obsahuje složky odstraňující nepříjemný zápach.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904941842048 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 4,8 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,5 kg |
| Objem: | 0 l, 500 ml |
| Objem přepravní: | 1,3464 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 25,5 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | koberce |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
