čistič SANN PROFI Připáleniny a zakouřené sklo 500ml
Kód: MA-424199
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Čistič SANN PROFI Připáleniny a zakouřené sklo 500 ml. objem: 500 ml - profesionální prostředek na čištění krbových skel, sklokeramických varných desek, kuchyňských digestoří, pecí a grilů - úspěšně pomáhá vyčistit zčernalá místa, připálené a mastné skvrny - nezanechá skvrny ani šmouhy - bezpečné pro železné, ocelové, niklové a skleněné povrchy Čistič velmi dobře odstraňuje připáleniny, začernalá místa od kouře a to ať už z krbových skel, grilů, pecí či kuchyňských digestoří a sklokeramických varných desek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904941842253 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 4,8 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,5 kg |
| Objem: | 0 l, 500 ml |
| Objem přepravní: | 1,3464 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 25,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
