čistič SANYTOL univerzální Podlahy & Plochy 1l
Kód: MA-821981
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Čistič SANYTOL univerzální Podlahy Plochy, 1 l. objem: 1 l Udržujte svůj domov čistý s dezinfekčním čističem na podlahy a plochy SANYTOL! Bez námahy odstraňuje špínu a do hloubky dezinfikuje. Po naředění je ideální pro čištění podlah i velkých ploch, jako jsou dveře či dlažba. Při neředěném použití dezinfikuje a ničí odolnou špínu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 3045206312202 |
| Hloubka přepravní: | 5,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,07 kg |
| Objem přepravní: | 2,241848 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13,3 cm |
| Výška přepravní: | 30,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
