cukřenka 280ml NATURAL Ivory keramická
Kód: MA-327255
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cukřenka NATURAL 280 ml v barvě slonové kosti, vyrobená z kvalitní keramiky v EU. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití. Kolekce nabízí mnoho barev, můžete různě kombinovat jídelní sady dle vašich představ.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8591022483923 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,338 kg |
| Objem přepravní: | 1 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
