cukřenka 280ml ROSE keramická
Kód: MA-287245
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cukřenka 280 ml, ROSE, keramická. objem: 280 ml materiál: keramika Cukřenka ROSE s krásným květinovým vzorem se hodí při podávání kávy nebo čaje při všedních i svátečních příležitostech. Cukřenka je vhodná do myčky. S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8591022612538 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,18 kg |
| Objem přepravní: | 0,81 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
