cukřenka 380ml PALAS keramická HN
Kód: MA-326070
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cukřenka 380 ml, PALAS, keramická HN. objem: 380 ml materiál: keramika barva: hnědá Cukřenku lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8591022595398 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,335 kg |
| Objem přepravní: | 0,7695 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
