cukřenka dávkovací MONO 230ml sklo+nerez
Kód: MA-287242
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cukřenka dávkovací MONO 230 ml, sklo + nerez. objem: 250 ml materiál: sklo, nerez 18/0 síla nerezi: 0,40 mm Dávkovací cukřenka pro domácnosti i gastronomická zařízení, vyrobena z nerezavějící oceli a skla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukřenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8591022386040 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,25 kg |
| Objem přepravní: | 1,215 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
