cukřenka dávkovací v.11cm PH TRA
Kód: MA-307011
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cukřenka dávkovací v. 11 cm, PH TRA. výška: 11 cm materiál: plast barva: transparentní Dávkovací cukřenka slouží k pohodlnému dávkování cukru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukřenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8592942200027 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,0645 kg |
| Objem přepravní: | 8 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
