cukřenka dávkovací v.14,5cm sklo+PH
Kód: MA-394101
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cukřenka dávkovací v. 14,5 cm, sklo + PH. výška: 14,5 cm průměr: 7 cm materiál: sklo + plast Dávkovací cukřenka pro domácnosti i gastronomická zařízení, vyrobena z plastového, pokoveného víčka a skla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukřenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8592381156947 |
| Hloubka přepravní: | 7,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,249 kg |
| Objem přepravní: | 0,871875 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7,5 cm |
| Výška přepravní: | 15,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
