cukřenka posypací AKCENT pr.6cm nerez
Kód: MA-287243
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cukřenka posypací AKCENT pr. 6 cm, nerez. průměr: 6 cm výška: 7 cm materiál: nerez lesklý povrch Cukřenka slouží k posypání koláčů, buchet a jiných dobrot moučkovým cukrem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukřenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022606933 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 0,306 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
