cukřenka posypací AKCENT pr.7cm nerez/PH víčko
Kód: MA-287244
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cukřenka posypací AKCENT pr. 7 cm, nerez / PH víčko. průměr: 7 cm výška: 9,5 cm materiál: nerez, plastové víčko Nerezová cukřenka s plastovým víčkem AKCENT má jemné sítko, které je vhodné např. na moučkový cukr.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukřenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022400005 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 0,992 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 15,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
