cukřenka posypací nerez
Kód: MA-399668
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Posypací cukřenka nerez. materiál: nerez Cukřenka slouží k posypání koláčů, buchet a jiných dobrot moučkovým cukrem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukřenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590419282071 |
| Barva: | nerezová |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,324 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
