cukřenka pr.10,6cm, v.10,4cm skl. 5052
Kód: MA-200684
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cukřenka pr. 10,6 cm, v. 10,4 cm, skl. 5052. průměr: 10,6 cm výška: 10,4 cm objem: 0,5 l materiál: sklo Tato cukřenka se skleněným víčkem je vhodná jak na kostkový tak i sypký cukr. Může také sloužit k uskladnění kávy či sypkého čaje nebo bonbónů, ale také se skvěle doplňuje s našimi skleněnými konvicemi a hrnky. Je vyrobena z kvalitního a tepelně odolného borosilikátového skla SIMAX. Její údržba je velice snadná - lze mýt v myčce. Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech. Výrobky z hlediska zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti při používání podléhají dozoru státních kontrolních orgánů České republiky. Vyrobeno ze skla bez obsahu kadmia a olova. Dodržujte zásadu pozvolného ochlazování. Myjte jemnými mycími prostředky, které sklo nepoškrábou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8593419200281 |
| Hloubka přepravní: | 11,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,215 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,399424 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11,6 cm |
| Výška přepravní: | 10,4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
