cukroměr
Kód: MA-330389
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cukroměr. Ukazatel pro měření koncentrace cukru v moštu nebo mladině vyjádřený v Balling stupních.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5904816913033 |
| Hloubka přepravní: | 2,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,016 kg |
| Objem přepravní: | 0,34606 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5,5 cm |
| Výška přepravní: | 24,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
