cukroměr 20-0%
Kód: MA-260003
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Průměr: 23 mm Délka: 28,5 cm Cukroměr se používá na měření zbytkového cukru v kvasu. Měření je nejpřesnější při teplotě měřené kapaliny 20°C. 1dílek = 0,02%Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591539000873 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,038 kg |
| Objem přepravní: | 1,41 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Typ: | příslušenství |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
