dávkovač na zmrzlinu 17,5cm TINTO kov/PH
Kód: MA-267335
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dávkovač na zmrzlinu 17,5 cm, TINTO, kov / PH. délka: 17,5 cm materiál: kov, plast Naběračka na zmrzlinu TINTO. Naběračka je vyrobený ze slitiny zinku s pochromovaným povrchem. Rukojeť je ze speciálního plastu, který má protiskluzovou úpravu. Výrobek není vhodný do myčky nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022398388 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,124 kg |
| Objem přepravní: | 0,55 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
