dávkovač na zmrzlinu 19cm silikon/PH mix barev
Kód: MA-385598
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dávkovač na zmrzlinu 19 cm, silikon / PH mix barev. délka: 19 cm materiál: silikon, plast mix barev: transparentní / modrá, transparentní / červená, transparentní / zelená, transparentní / růžová Dávkovač na zmrzlinu pomůže nejen při nabírání zmrzliny, ale i servírování rýže nebo bramborové kaše.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8719202456813 |
| Hloubka přepravní: | 6,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,042 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 0,3705 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | naběračka |
| Výška přepravní: | 19 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
