dávkovač na zmrzlinu CULINARIA nerez
Kód: MA-369631
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dávkovač na zmrzlinu CULINARIA nerez. materiál: nerez Naběračka na zmrzlinu CULINARIA 21 cm je praktický pomocník pro servírování zmrzlinových kopečků. Naběračka je vyrobená z nerezové oceli, která je velmi odolná a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8591022344170 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,13 kg |
| Objem přepravní: | 0,624 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Průměr: | 0 mm |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
