deka žehlicí ALUTEX 125x70cm ČESKÝ VÝROBEK
Kód: MA-275135
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (D x Š): 125 x 70 cm materiál: alutex Žehlící deka ALUTEX je nepostradatelným pomocníkem při žehlení na stole.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žehlící prkna |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8594025880225 |
| Barva: | krémová |
| Délka: | 70 cm |
| Hloubka přepravní: | 3,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,212 kg |
| Objem přepravní: | 3,199875 dm3 |
| Šířka: | 125 cm |
| Šířka přepravní: | 26,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 34,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
