dekanter skleněný MATTIA 1,5l
Kód: MA-287247
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dekanter skleněný MATTIA 1,5 l. objem: 1,5 l Skleněný dekanter je určený k dekantaci vína několik hodin před podáváním a má za úkol napodobit účinky víření sklenice na víno, aby stimuloval oxidační procesy, které spouštějí uvolňování více aromatických sloučenin. Dekanter má moderní design. Kvalitní čiré sklo dá vyniknout barvě nápoje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8591022607114 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,8 kg |
| Objem přepravní: | 10 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
