dekorace přírodní TRÁVA 22cm ve skleněné nádobě mix
Kód: MA-386449
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dekorace přírodní TRÁVA 22 cm, ve skleněné nádobě, mix. výška: 22 cm materiál: skleněná nádoba / přírodní tráva dodáváno v průhledné krabičce 22 x 7 x 7 cm Kytice TRÁVY je určena všem, kteří se svými květinami rádi kochají trochu déle než pár dní. Hodí se kamkoliv, ať už do vázy nebo při tvorbě vlastní dekorace. Trávy budou krásným dárkem v jakémkoliv ročním období.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8719987318931 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,223 kg |
| Objem přepravní: | 1,078 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
