dělič syrových vajec PH mix barev
Kód: MA-225103
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dělič syrových vajec, PH mix barev. materiál: plast mix barev: žlutá, zelená Tato praktická pomůcka v kuchyni vám pomůže rychle oddělit žloutky od bílků. Vejce rozklepněte do děliče vajec. Ten zachytí žloutek, zatímco bílek otvorem proteče do připravené nádoby. Pro muže i ženy bez zkušenosti i pro ty z vás, kterým se chvějí ruce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8590221443004 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,023 kg |
| Objem přepravní: | 0,3255 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15,5 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
