demižon 15l holý
Kód: MA-213031
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Objem: 15 litrů Materiál: sklo Vnitřní průměr hrdla: 4 cm Demižon je určený k výrobě a uchování nejrůznějších lihovin. Nejčastěji se v něm vyrábí vína, pálenky, medoviny a spoustu dalších. Díky sklu, ze kterého je demižon vyrobený, nepřejímá obsah žádné cizí pachy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.85 kg |
| EAN: | 8590419213020 |
| Celkový objem: | 15 l |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 2,85 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem přepravní: | 36,163 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
