demižon opletený 3l mix barev
Kód: MA-260081
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Demižon opletený 3 l, mix barev. objem: 3 l materiál: sklo opletení v barvách: hnědá, sv. hnědá, béžová, kávová, zelená Demižon je určený k výrobě a uchování nejrůznějších lihovin. Nejčastěji se v něm vyrábí vína, pálenky, medoviny a spoustu dalších.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.55 kg |
| EAN: | 8591539000040 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 1,55 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem přepravní: | 8,959 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Typ: | sklenice |
| Výška přepravní: | 31 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
