deska magnetická na nože GRANITE Brown 30x21,5cm MDF
Kód: MA-369797
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Deska magnetická na nože GRANITE Brown, MDF. rozměry: 30 x 21,5 cm barva: hnědá Magnetická deska na nože GRANITE BROWN je praktický pomocník do každé kuchyně pro přehledné uspořádání nožů. Díky ní budete mít nože neustále po ruce. Povrch desky je z MDF v hnědé barvě s dekorem Granite Brown. Magnetická deska slouží jako stojánek a umožní vám bezpečný a snadný přístup k nožům. Pevné uchycení nožů zajišťuje silný magnet uvnitř desky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8591022492550 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,5 kg |
| Materiál: | granit |
| Objem přepravní: | 2,852 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Typ příslušenství: | magnetická lišta |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
