dezinfekce univerz.čistič EUKALYPTUS sprej 500ml+50% ZDARMA SANYTOL
Kód: MA-824750
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dezinfekce univerzální čistič EUKALYPTUS sprej 500 ml + 50% ZDARMA, SANYTOL. objem: 500 ml Řešení pro čištění a dezinfekci, které nezanechává žádné stopy. Praktický a bez obsahu chlóru, čistí všechny povrchy v domácnosti. Ideální pro odstranění každodenní špíny a důkladnou dezinfekci v jednom kroku. SANYTOL vyvinul nové složení, která zaručuje 5 x účinnější čištění pro zářivou, snadnou čistotu a příjemně svěží vůni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 8594196032942 |
| Hloubka přepravní: | 4,7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,835 kg |
| Objem přepravní: | 1,645 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12,5 cm |
| Výška přepravní: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
