díl spodní k mopu TWIST M 34cm 89087 LEIFHEIT
Kód: MA-354180
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Díl spodní k mopu TWIST M, 34 cm, 89087 LEIFHEIT. délka: 34 cm Báhradní díl - spodní díl k mopu CLEAN TWIST M.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Návleky na mopy a stěrky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 4006501890870 |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,252 kg |
| Objem přepravní: | 4,42 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
