DOMESTOS WC 24H White&Shine 750ml
Kód: MA-821035
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
DOMESTOS WC 24H White Shine 750 ml. objem: 750 ml Domestos Extended Power White and Shine se svěží vůní je tekutý čisticí a dezinfekční přípravek. Je určený k čištění a dezinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně. Domestos je možné používat v celé domácnosti, a to jak v neředěném stavu, tak ředěný s vodou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8712561346597 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 5,9 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,75 kg |
| Objem: | 0 ml, 750 l |
| Objem přepravní: | 1,291392 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 7,6 cm |
| Výška přepravní: | 28,8 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | WC |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
