dóza 400ml LAVENDER keramická s dřevěnou lžičkou
Kód: MA-325807
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza 400 ml LAVENDER, keramická, s dřevěnou lžičkou. objem: 400 ml materiál: keramika barva: bílá dóza, fialové víčko dřevěná lžička Dóza s víčkem a dřevěnou lžičkou LAVENDER, fialovo - bílá glazura s dekorem levandule.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8590419043337 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,4 kg |
| Objem přepravní: | 1,452 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
