dóza AKCENT čtverc. 0,3l skl.+nerez víčko
Kód: MA-370115
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza AKCENT čtvercová 0,3 l, skleněná + nerez víčko. objem: 0,3 l materiál: sklo, nerezové víčko Skleněná dóza AKCENT s nerezovým víčkem je určena ke skladování prakticky všech potravin, ať už je to koření, těstoviny, luštěniny či cukr.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8596352000055 |
| Hloubka přepravní: | 6,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,228 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,46475 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 6,5 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
