dóza AKCENT čtverc. 1,0l skl.+nerez víčko
Kód: MA-370117
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza AKCENT čtvercová 1,0 l, skleněná + nerez víčko. objem: 1,0 l materiál: sklo, nerezové víčko Skleněná dóza AKCENT s nerezovým víčkem je určena ke skladování prakticky všech potravin, ať už je to koření, těstoviny, luštěniny či cukr.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8596352000123 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,532 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,458 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
