dóza CADENZA obdél. 1,0l s klick uz. PH kouřová
Kód: MA-267113
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza CADENZA, obdélníková, 1,0 l, s klick uzávery, PH kouřová. objem: 1 l materiál: plast barva: transparentní kouřová Plastová dóza CADENZA je užitečným pomocníkem do kuchyně k uchovávání potravin či přípravě jídla do práce a na cesty.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8591022609514 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem přepravní: | 2,7 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
