dóza CADENZA obdél. 4,0l s klick uz. PH TRA
Kód: MA-337314
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza CADENZA, obdélníková, 4,0 l, s klick uzávery, PH transparentní. objem: 4 l materiál: plast barva: transparentní těsnění mix barev: zelená, tyrkysová, červená, černá Plastová dóza CADENZA je užitečným pomocníkem do kuchyně k uchovávání potravin či přípravě jídla do práce a na cesty.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022563366 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
