dóza čtverc. 0,1l 6,5x6,5x4cm PH TRA/MO (3ks) CULINARIA
Kód: MA-287760
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada plastových dóz CULINARIA je ideální pro úschovu malých dobrot nebo dresingů. Sada obsahuje 3 dózy s víčky v barvě nordic blue. Dózy jsou vhodné do myčky, mikrovlnky i mrazničky (teplotní rozpětí -20 až +100 st.C). Rozměry dóz: 6,5 x 6,5 x 4 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022611968 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,343 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
